GÜRELER MOBİLYA

Temelleri 1967 yılında Fahrettin güreler tarafından atılan firmamız, ilk günden beri yenilikçi ve dinamik yapısını korumaktadır. Ofis mobilyası sektöründe trendleri takip eden değil, ortaya koyan firma olma misyonunu, daima yeniyi ve yaratıcılığı hayata sunma şeklinde vurgulamaktadır. Kurulduğu yarım asırlık süre boyunca sektöründe öncü ve ilham kaynağı olmakla birlikte yurt içi ve yurt dışında Türk ofis mobilyası sektörünü başarıyla temsil etmektedir.

Ürünlerini; 30’a yakın ülkede, 100’e yakın satış noktasında, bölge bayileri, Corner bayiler ve distribütörler aracılığıyla tüketicilere ulaştırmaktan gurur duymaktadır. Satış sonrası hizmetleri ile de hızlı ve çözüm odaklı yapısını başarıyla yürütmektedir.Toplam 22 bin 500 metrekarelik alanda, 100 kişiye yaklaşan kalifiyeli ve kendini sürekli geliştiren uzman kadrosuyla, dokunduğu her ürünü eşsiz bir sanat eserine dönüştürmek için var gücüyle çalışmaktadır. Çevreye duyarlı üretim tesislerinde, yüksek geri dönüşüm oranları ile üretimde yüksek çevre bilinci ile hareket etmektedir.

GURELER OFFICE FURNITURE was founded in 1967 by Mr. Fahrettin Güreler.Gureler has maintained their innovative and dynamic structure since the beginning.Gureler emphasizes their mission of being the trendsetter in Office furniture industry with creative products.Gureler has been a Pioneer in their industry and successfully represents the turkish Office furniture industry in domestic and international markets.

Proud to market their products in 30 countries and 100 selling points with the assitance of their selected dealers, corners and distributors.More efficient in after Sales services with their fast and solution-focused structure.Over 100 experienced staff have been working in a total area of 22.500 square meters manufacturing facility with the idea of “Touching each item to make into artwork”.Gureler operates with environmental consciousness in production with high recycling rates in environmental friendly factory.

Şirket Bilgileri

OMSİAD ile iletişime geç