Omsiad
| EN | TR
 
 
 
Ticaret Bakanlığı koordinatörlüğü, TİM iş birliği ve OAİB organizatörlüğünde, mobilya sektörünün gelişimine katkıda bulunmak ve tasarımın sektör için önemini vurgulamak amacıyla organize edilen “13.Ulusal Mobilya Tasarım Yarışması Ödül Töreni” 26 Mayıs 2022 (bugün) TİM Dış Ticaret Kompleksi’nde Jüri Başkanı Sn. Prof. Önder KÜÇÜKERMAN, Orta Anadolu Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği Y.K. Başkanı Sn. A. Tahsin ATA ve TİM Başkanı Sn. İsmail GÜLLE’nin açılış konuşmalarının ardından gerçekleştirildi. Ödül töreni kapsamında toplam 29 ödül verildi.
"Design for Export" ana teması ile 13ncüsü gerçekleştirilen Ulusal Mobilya Tasarım Yarışması ' nın İlkokul-Ortaokul ve Lise Tasarım Ödülleri sahiplerini buldu. Bu kategoride geleceğimizi tasarlayacak genç tasarımcıları tebrik ediyor ve yarışmaya sponsor olarak destek olan Üyelerimiz Ersa, Madeş, Atagür, Bürotime, Nurus ve Mikodam' a teşekkür ediyoruz.

 


Diğer görseller için galerimizi ziyaret edebilirsiniz;
http://www.omsiad.org.tr/fotogaleri/571/13-ulusal-mobilya-tasarim-yarismasi-odul-toreni-.html
 
 
 
           
 
 
 
 
SÄ°TE HARÄ°TASI
? Foto Galeri ? Haberler
? İstatistikler ? Katalog
? Medyada OMSİAD ? Office Magazine
? Raporlar ? Yurtdışı Fuarlar
? Yurtiçi Fuarlar
İnönü Mahallesi.Cumhuriyet Caddesi. Sibel Apartmanı No:63 Kat: 5 Elmadağ / ŞİŞLİ - İSTANBUL - TÜRKİYE
 
T: +90 212 343 41 04
F: +90 212 240 55 11
E: info@omsiad.org.tr
E-BÜLTEN KAYIT
Tüm etkinliklerimizden haberdar olmak için mail listemize kaydolun...

cartier ballon bleu 33mm quartz rolex explorer 2 ref 1655 replica watches uk omega seamaster professional rolex day date 1803 white gold fake watches best watch brand in india 2017 rolex daytona platinum for sale replica watches uk top 10 luxury watch brands tag heuer chronograph formula 1 replica watch omega seamaster model numbers rolex bezel for sale replica watch rolex cosmograph daytona vintage rolex bubbleback for sale swiss replica watches

Tüm Haklar? Sakl?d?r 2013 © OMSİAD Tasarım & Kodlama: Tekklik Bulut ve Internet Hizmetleri