Omsiad
| EN | TR
 
 
 
Ofis Mobilyaları Sanayi ve İş Adamları Derneği’nin Sektör Buluşma Yemeği 25 Haziran 2014 akşamı İstanbul Boğazının eşsiz güzelliğinde Üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.
Yemek, OMSİAD Yönetim Kurulu Başkanın açılış ve hoş geldiniz konuşması ile başladı. Başkan, birlik ve beraberlik temasını işlediği konuşmasında, sektörün güncel durumundan ve OMSİAD çalışmalarından bahsetti. Özellikle Fuar konusunda merak edilenleri ve 2015 Fuarına dair bilgilere değindi.
Sektör Buluşma Yemeğinde Dünya Gazetesi Yazarı Sayın Rüştü BOZKURT’ ta yoğun temposuna rağmen OMSİAD Üyeleri ile bir araya geldi ve sektörümüze dair derin tecrübelerini keyif veren nüktedan üslubu ile Üyeler ile paylaştı.
OMSİAD Sektör Buluşma Yemeğinde, OMSİAD Yönetim Kurulu sektörün duayenleri Aron HABİB, Doğan KAZANCIOĞLU ve İsmail CEHLAN ile sektörde 41. yılını dolduran geceye katılan Koleksiyon, Kartes, Beşerler, Has Metal, Ersa, Saf Çelik, Öz –Madeş, firmalarına; uzun yıllardır sektöre vermiş oldukları emek ve katma değer için teşekkür mahiyetinde birer plaket takdim edildi.

Ayrıca gecede Sayın Lütfi APİLİOĞULLAR da üyeler ile Yalın Üretim hakkında bilgilerini paylaştı.
OMSİAD Sektör Buluşma Yemeğinin gerçekleşmesinde destek veren AGT ve Ateş Grup firmaları ile OMSİAD Üye olan Panelkon ve Altungök firmalarına teşekkür mahiyetinde plaket takdim edildi.

Yemek sektöre dair sorunların dile getirilmesi ile son buldu.
 
 
           
 
 
 
 
SÄ°TE HARÄ°TASI
? Foto Galeri ? Haberler
? İstatistikler ? Katalog
? Medyada OMSİAD ? Office Magazine
? Raporlar ? Yurtdışı Fuarlar
? Yurtiçi Fuarlar
İnönü Mahallesi.Cumhuriyet Caddesi. Sibel Apartmanı No:63 Kat: 5 Elmadağ / ŞİŞLİ - İSTANBUL - TÜRKİYE
 
T: +90 212 343 41 04
F: +90 212 240 55 11
E: info@omsiad.org.tr
E-BÜLTEN KAYIT
Tüm etkinliklerimizden haberdar olmak için mail listemize kaydolun...

cartier ballon bleu 33mm quartz rolex explorer 2 ref 1655 replica watches uk omega seamaster professional rolex day date 1803 white gold fake watches best watch brand in india 2017 rolex daytona platinum for sale replica watches uk top 10 luxury watch brands tag heuer chronograph formula 1 replica watch omega seamaster model numbers rolex bezel for sale replica watch rolex cosmograph daytona vintage rolex bubbleback for sale swiss replica watches

Tüm Haklar? Sakl?d?r 2013 © OMSİAD Tasarım & Kodlama: Tekklik Bulut ve Internet Hizmetleri