Omsiad
| EN | TR
 
 
 
Şubat 2012 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçek­leştirilecek 3.Ofis Mobilyaları Fuarı, ofis mobilyalarına ilişkin en son yaklaşım ve trendlere ev sahipliği yapa­cak. Fuarla, sektörün pazar gücünün artırılması hedefleniyor.
Mayıs ayında tüm yerlerin satıldığı ve firmaların katılmak için sıra beklediği fuarımız, CNR Holding kuruluşlarından CNR Ekspo Fuarcılık tarafından OMSİAD (Ofis Mobilyaları Sanayici ve İş Adamları Derneği) desteği ile düzenleniyor.

Çalışma alanlarında yeni jenerasyon ürünlerin kullanımı bu yöndeki yeni akımlarla  birlikte daha da yaygınlaşı­yor. Officexpo Fuarı, çalışılan alanlara dair yeniliklerin görülmesi açısından sektöre büyük fayda sağlıyor. Organizasyon, katılımcı ve ziyaretçiler arasında anlaşmalara olanak tanırken hem iş hacmini artırıyor hem de  geli­şen yapısıyla katılımcılarına daha fazla işbirlikleri sunmaya hazırlanıyor.

Flekssit, Konfull, Casella, Ersa, Goldsit, Rapido, Panelkon, R-Design'ın da arala­rında bulunduğu 100'ün üzerinde markanın görülebileceği Officexpo Fuarı'nın ürün grupları arasında modü­ler ofis mobilyaları, çalışma grupları, oturma grupları, toplantı grupları, anahtar teslimi proje, mobilya ve dona­nımları ile proje taahhüt hizmetleri ola­rak öne çıkıyor.
Ofis Mobilyaları Fuarı'na 20 bin ziyaret.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
           
 
 
 
 
SÄ°TE HARÄ°TASI
? Foto Galeri ? Haberler
? İstatistikler ? Katalog
? Medyada OMSİAD ? Office Magazine
? Raporlar ? Yurtdışı Fuarlar
? Yurtiçi Fuarlar
İnönü Mahallesi.Cumhuriyet Caddesi. Sibel Apartmanı No:63 Kat: 5 Elmadağ / ŞİŞLİ - İSTANBUL - TÜRKİYE
 
T: +90 212 343 41 04
F: +90 212 240 55 11
E: info@omsiad.org.tr
E-BÜLTEN KAYIT
Tüm etkinliklerimizden haberdar olmak için mail listemize kaydolun...

cartier ballon bleu 33mm quartz rolex explorer 2 ref 1655 replica watches uk omega seamaster professional rolex day date 1803 white gold fake watches best watch brand in india 2017 rolex daytona platinum for sale replica watches uk top 10 luxury watch brands tag heuer chronograph formula 1 replica watch omega seamaster model numbers rolex bezel for sale replica watch rolex cosmograph daytona vintage rolex bubbleback for sale swiss replica watches

Tüm Haklar? Sakl?d?r 2013 © OMSİAD Tasarım & Kodlama: Tekklik Bulut ve Internet Hizmetleri